fbpx

Przedstawiciel Farmaceutyczny - dodatkowa praca - Doradca Programu Ubezpieczeniowego Eskulap

EuCUK Europejskie Centrum Ubezpieczeń Korporacyjnych to dynamicznie rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa, zapewniająca współpracującym Partnerom stabilność, możliwość rozwoju bezpiecznego biznesu i długofalową współpracę.

Przedstawiciel Farmaceutyczny – dodatkowa praca – Doradca Programu Ubezpieczeniowego Eskulap

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w chwili obecnej poszukujemy osób do współpracy ze środowiskiem aptekarskim.

Jeżeli jesteś PRZEDSTAWICIELEM FARMACEUTYCZNYM i na co dzień masz kontakt z farmaceutami, technikami farmacji, właścicielami aptek to proponujemy Ci możliwość DODATKOWEGO nie kolidującego z Twoją codzienną pracą zajęcie, które przyniesie pewny i stały dochód.

EUCUK jest autorem i wyłącznym dystrybutorem kompleksowego programu ubezpieczeniowego ESKULAP dedykowanego środowisku aptekarskiemu, z którym w ramach codziennej pracy współpracujesz, a to powoduje, że bez konieczności angażowania dodatkowego czasu i  nie generując dodatkowych kosztów możesz uzyskać dodatkowy i stały dochód (u osób skutecznych kwota może przewyższyć Twoje podstawowe aktualne uposażenie).

Nasze oczekiwania:

  • Praca aktualnie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego, KAM – inne stanowiska wymagające regularnych kontaktów z aptekami.
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Zaangażowanie, kreatywność i silna orientacja na sukces.

Oferujemy:

  • Współpracę  z  dynamicznie rozwijającą  się firmą.
  • Doskonały program ubezpieczeniowy dla środowiska aptekarskiego.
  • Szkolenie – przygotowanie do zaprezentowania oferty.
  • Wysokie i stałe zarobki dla osób aktywnych i nastawionych na długoterminową współpracę, system wynagrodzeń (prowizyjno – premiowy).
  • Umowę zlecenie lub umowę agencyjną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie krótkiego listu motywacyjnego wraz z CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Europejskie Centrum Ubezpieczeń Korporacyjnych Hołówko, Nowak, Stasina sp. j. z siedzibą w Lubinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Europejskie Centrum Ubezpieczeń Korporacyjnych Hołówko, Nowak, Stasina sp. j. z siedzibą w Lubinie przy ul. Sikorskiego 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

# Nazwa pliku Rodzaj
1 Przedstawiciel Farmaceutyczny - dodatkowa praca - Doradca Programu Ubezpieczeniowego Eskulap