fbpx

Polisa na Światowy Dzień Walki z Rakiem

W 2019 Światowy Dzień Walki z Rakiem będziemy obchodzić po raz dziewiętnasty. W raporcie Najwyższej Izby Kontroli, który powstał z tej okazji w zeszłym roku, szacuje się, że do  2025 r. zachorowalność na choroby onkologiczne wzrośnie o ponad 25 proc.

4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem. Wiele instytucji, fundacji i stowarzyszeń wykorzystuje ten dzień, aby przypomnieć o tym jak ważne są regularne badania i zdrowy tryb życia. Jest to też dobry moment,  aby porozmawiać o tym, jak w razie choroby może pomóc polisa na życie.

Choroby nowotworowe są już uznawane za choroby przewlekłe – leczenie często trwa miesiące a nawet lata. W tym czasie chory jest narażony na dodatkowe wydatki – leki, suplementy diety, dodatkowe badania często wykonywane prywatnie, aby zyskać na czasie. Temat nowotworów jest niewątpliwie trudny, jednak powinieneś wiedzieć, że można zabezpieczyć się na wypadek choroby.

Polisa na Światowy Dzień Walki z Rakiem

Warta Sposób na Raka to oferta, która zapewnia zabezpieczenie finansowe na wypadek choroby nowotworowej oraz wsparcie w procesie leczenia aż przez 10 lat od diagnozy. Należy pamiętać, że w walce z rakiem liczy się czas i pieniądze, które pozwalają przyśpieszyć leczenie.

Co m.in. oferuje polisa WSnR?

  • Zabezpieczenie finansowe –nawet 500 tys. zł w razie diagnozy nowotworu złośliwego.
  • Drugą opinię medyczną lekarzy ze światowych klinik – pozwalającą potwierdzić diagnozę oraz uzyskać informację n/t dostępnych metod leczenia.
  • Wsparcie aż 10 lat po diagnozie – dodatkowe świadczenia pieniężne po zabiegach radioterapii i chemioterapii czy też operacji, a także pomoc w formie usług assisatance takie jak np. organizacja i pokrycie kosztów transportu medycznego czy zwrot kosztów zakupu peruk .

Poniżej znajdują się materiały o WSnR:

Światowy Dzień Walki z Rakiem już 4 lutego!
Już dziś sprawdź, jak możesz chronić siebie i rodzinę!

Skontaktuj się z nami. JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE
e-mail: kontakt@eucuk.pl
? Zadzwoń: 886 755 366