fbpx

KUP POLISĘ TURYSTYCZNĄ online i zyskaj 10% rabatu

KUP POLISĘ TURYSTYCZNĄ online i zyskaj 10% rabatu: https://online.warta.pl/app/#/travel?p=GNXP
lub skontaktuj się z nami. JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE
e-mail: kontakt@eucuk.pl
? Zadzwoń: 886 755 366
www.eucuk.pl

Jak zadbać, by zimowe szaleństwa skończyły się dobrze?
Sezon zimowy w pełni, a amatorów narciarstwa nie brakuje. Jednak podczas zabawy na stoku nie trudno o wypadek. Tylko na przełomie 2017 i 2018 ratownicy TOPR interweniowali aż 2 tysiące razy. O ile w Polsce za pomoc ratowników nie zapłacimy, a pomoc medyczną pokryje ubezpieczenie NFZ, to za granicą taka niemiła przygoda może dodatkowo sporo kosztować.

Aby zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi i niespodziewanymi zdarzeniami za granicą wystarczy dobra polisa turystyczna.
– Zawsze uważałem, że świetnie jeżdżę na nartach. Nigdy nie przydarzył mi się żaden wypadek, ani jeden stok nie stanowił wyzwania – mówi Pan Damian, klient Warty. – W grudniu wybraliśmy się z żoną w Alpy. Pierwszego dnia warunki na stoku były ciężkie, mało śniegu, za to sporo lodu. Nim się obejrzałem, wywróciłem się na pierwszej lepszej muldzie, uszkadzając więzadła w prawym kolanie. Ze stoku ratownicy zwieźli mnie do karetki. Karetka przewiozła mnie do najbliższej kliniki a tam oczywiście nogę wsadzili mi w ortezę.
Pan Damian na szczęście był ubezpieczony – jak dobrze, że żona przypomniała mi o wykupieniu ubezpieczenia, bo za wszystko zapłaciła Warta. zrodził się jeszcze jeden problem – opowiada Pan Damian – jak ja z tą ortezą wrócę do domu? Żona nie ma prawa jazdy, a ja zdecydowanie nie mogę prowadzić. Zadzwoniłem do Warty i zapytałem czy mogą mi jakoś pomóc. Nie mogłem uwierzyć , ale przysłali nam zastępczego kierowcę, który zawiózł nas i nasz samochód do domu. W życiu nigdzie nie wyjadę już bez ubezpieczenia!

Wiele z nas często organizuje wyjazd na ostatnią chwilę. Zakup lub wypożyczenie sprzętu narciarskiego, wymiana waluty, pakowanie, to tylko kilka przykładowych zadań, jakie musimy wykonać przed wyjazdem. W natłoku obowiązków nie trudno zapomnieć o ubezpieczeniu.

– Właśnie dlatego polisa Warta Travel jest wyjątkowa. Ubezpieczenie działa już od momentu dokonania wpłaty. Można je łatwo i szybko kupić w agencji albo przez komórkę, nawet z pociągu, autokaru, czy lotniska w dniu wyjazdu. Wiele polis podróżnych działa dopiero od dnia następnego, a co jeśli zdarzy się nam coś zaraz za granicą w drodze do miejsca pobytu? – tłumaczy agent Warty.

……………………………………………
Ochrona bagażu i nie tylko
Ubezpieczenie podróżne powinno być gwarantem udanego wyjazdu za granicę w wielu sytuacjach. Nie tylko turystycznie ale również gdy mamy w planach podjęcie tam pracy. Na pewno pokrycie kosztów leczenia, transportu medycznego, ratownictwa są najważniejsze , ale dopłacając zaledwie kilka lub kilkanaście złotych, klienci Warty mogą rozszerzyć ochronę również na bagaż. Ubezpieczenie takie obejmie nie tylko bagaż podręczny i dużą walizkę wypełnioną najpotrzebniejszymi w podróży przedmiotami , ale także cały sprzęt sportowy oraz elektroniczny, które mamy ze sobą – komentuje specjalista z EuCUK.
Polisę możesz sam skonfigurować. Jak masz pytania zadzwoń do nas lub napisz maila.

Materiały do pobrania: Ulotka
http://90723lp-wa67z9tp7m59.pl/…/Warta_71242018_Ulotka-Trav…

KUP POLISĘ TURYSTYCZNĄ online i zyskaj 10% rabatu: https://online.warta.pl/app/#/travel?p=GNXP
lub skontaktuj się z nami. JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE
e-mail: kontakt@eucuk.pl
? Zadzwoń: 886 755 366
www.eucuk.pl